TRÄDGÅRDSMÖBLER, 7 delar, metall och glas, 2000-tal.

4375100. TRÄDGÅRDSMÖBLER, 7 delar, metall och glas, 2000-tal.

Bordets längd 168, bredd 88, höjd 72 cm.

Bruksslitage, fläckar, märken, naggar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 186