GERHARD LUNDBERG. Olja på duk, signerad.

4374850. GERHARD LUNDBERG. Olja på duk, signerad.

Bildmmåt ca 61 x 71 cm
Mått inklusive ram ca 76 x 88 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmmåt ca 61 x 71 cm

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 212