SIDEBOARD, Englesson, 1900-talets andra hälft.

4374714. SIDEBOARD, Englesson, 1900-talets andra hälft.

Förkromad metall, mässing, glasskivor. Längd 126, bredd 40, höjd 70 cm.

Repor, ytslitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 354