VÄGGSPEGEL, förgylld, 1900-tal.

4374698. VÄGGSPEGEL, förgylld, 1900-tal.

Bredd 52 cm, höjd 63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 52 cm, höjd 63 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 134