Färglitografi, Oidentifierad konstnär, Signerad, 1976.

4374638. Färglitografi, Oidentifierad konstnär, Signerad, 1976.

Numrerad: 18/30

Mått bildyta: 56 x 46 cm
Mått med ram: 83 x 63 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad: 18/30

Mått bildyta: 56 x 46 cm
Mått med ram: 83 x 63 cm.

Antal besök: 272