ANGELO FURCHER. KILLÖN.

ANGELO FURCHER. KILLÖN.
4374600. ANGELO FURCHER. KILLÖN.

Signerad och daterad 1947, betitlad à tergo, 51x50 cm, ram 54x52 cm.

Ram med bruksslitage, något bortfall av förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 362