KAFFEKANNA, ROKOKOSTIL, SILVER.

4374537. KAFFEKANNA, ROKOKOSTIL, SILVER.

Danmark, stämplad Köpenhamn 1922, probermästare Christian Fr. Heise, isolatorer av ben, höjd 27 cm, vikt ca 636 gram.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 539