MATBORD, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.

437449. MATBORD, mahogny, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 76 cm, diameter 110 cm
Iläggsskivor 2st 100 cm.

Bruksslitage, smärre skador, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm, diameter 110 cm
Iläggsskivor 2st 100 cm.

Antal besök: 4 162