KANNA, SILVER, NYROKOKOSTIL.

KANNA, SILVER, NYROKOKOSTIL.
4374494. KANNA, SILVER, NYROKOKOSTIL.

Dekor med rosor i ovaler.
Tillsynes ostämplad.
Vikt ca: 166 gram.
Höjd 15 cm, diameter 10 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med rosor i ovaler.
Tillsynes ostämplad.
Vikt ca: 166 gram.
Höjd 15 cm, diameter 10 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 352