STRINGHYLLA, teak, 1900-talets mitt.

4374468. STRINGHYLLA, teak, 1900-talets mitt.

3 hyllplan längd 78, bredd 20 cm
2 gavlar höjd 77 cm.

Smärre bruks- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 gavlar höjd 77 cm.

Smärre bruks- och ytslitage.

Antal besök: 414