BAROGRAF, C.L. Malmsjö & Co, Göteborg.

4374303. BAROGRAF, C.L. Malmsjö & Co, Göteborg.

1900-talets första hälft
Mått: 36,5x22x21,5 cm
Låda undertill med remsor
Flaska bläck står under kupa.

Trä med något slitage, åldersrelaterat slitage, nyckel finns, Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets första hälft
Mått: 36,5x22x21,5 cm
Låda undertill med remsor
Flaska bläck står under kupa.

Antal besök: 417