KARMSTOLAR, 1900-TALETS MITT.

KARMSTOLAR, 1900-TALETS MITT.
4374284. KARMSTOLAR, 1900-TALETS MITT.

Fåtöljen i ek och stoppad 1960s/70-tal, 93cm höjd, 71cm bredd, 80cm djup.

Med märken och slitage som står i proportion till ålder, känns solid överlag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 118