ROBERT AUGUST SCHREIBER. Olja på duk, signerad.

4374236. ROBERT AUGUST SCHREIBER. Olja på duk, signerad.

Rammått ca 61 x 71 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 61 x 71 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 448