SPEGEL, 2000-tal, rund modell, svartlackerad ram.

4374199. SPEGEL, 2000-tal, rund modell, svartlackerad ram.

Enligt uppgift inköpt på House Doctor
Diameter ca 70 cm.

Smärre slitage, ytlig smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 70 cm.

Smärre slitage, ytlig smuts.

Antal besök: 180