BORDSLAMPA, ANETA, 18210.

BORDSLAMPA, ANETA, 18210.
4374143. BORDSLAMPA, ANETA, 18210.

Mässing.
Etikettmärkt Aneta 18210.
Höjd med lampskärm: 57cm.
Lampans diameter: 26,5cm.
Lampskärmens diameter: 49cm.

Bruksslitage, patina, repor, märken. Skärm med små fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing.
Etikettmärkt Aneta 18210.
Höjd med lampskärm: 57cm.
Lampans diameter: 26,5cm.
Lampskärmens diameter: 49cm.

Antal besök: 511