GOLVLAMPA, märkt ÖA, 1950-tal.

4374083. GOLVLAMPA, märkt ÖA, 1950-tal.

Höjd 150 cm, bredd ca 50 cm.

Bruksslitage, märken, fläckar.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 150 cm, bredd ca 50 cm.

Antal besök: 227