LLUÍS PUIG BARELLA. Landsbygdsutsikt.

4373971. LLUÍS PUIG BARELLA. Landsbygdsutsikt.

Olja på duk.
Signerad.
46x55 cm.

I gott skick. Ram i stuckat och lackerat trä, med rikliga brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
Signerad.
46x55 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 260