SPANISH SCHOOL, CIRCA 1940. Stilleben.

4373965. SPANISH SCHOOL, CIRCA 1940. Stilleben.

Olja på duk.
Signerad ”L. Canas” och daterad 1941.
65x54 cm.

I gott skick. Träram i silverstuckatur, med fel. Ram med skyddande skärm. Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
65x54 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 189