HERRARMBANDSUR, Bifora, Kronograf, 1960/70-tal.

437394. HERRARMBANDSUR, Bifora, Kronograf, 1960/70-tal.

Oanvänt ur från 1960/70-talet, mekaniskt uppdrag, två register, kaliber Valjoux 7732, stålboett diameter 38 mm, urverket och dess funktioner fungerar felfritt vid test.

Boettens utsida med smärre märken på vänster sida, troligen lagerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 882