EMIL WESTMAN. ETSNING, "Skåne", signerad, numrerad.

4373935. EMIL WESTMAN. ETSNING, "Skåne", signerad, numrerad.

Nummer 18/25
Bildmått 37 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nummer 18/25
Bildmått 37 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 156