TALJA, med krok, 1800-tal.

TALJA, med krok, 1800-tal.
437384. TALJA, med krok, 1800-tal.

Längd exklusive krok 23 cm. Bredd 12 cm.

Slitage samt rostangripen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt rostangripen.

Antal besök: 783