DSR. STOLAR, 4 st, Charles & Ray Eames för Vitra.

437382. DSR. STOLAR, 4 st, Charles & Ray Eames för Vitra.

Design Charles & Ray Eames 1950 Vitra, version 2013 modell DSR, ram av kromad metall, sittskal av plast. Sitthöjd 41cm.

Lätt slitage, några små repor på kanten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 952