MCINTOSH. EN TEAK HIGHBOARD.

MCINTOSH. EN TEAK HIGHBOARD.
4373763. MCINTOSH. EN TEAK HIGHBOARD.

Högbrädan i teak från omkring 1960-talet med flera hyllor och ett fallfrämre fack ovanför en lång monterad besticklåda och en kort låda, den nedre falldörren avslöjar två håligheter, upphöjda på vända ben, etikett till en lådinredning, 158 cm höjd, 111,5 cm bredd, 43 cm djup.

Med lite kraftigare slitage/märken på ytan ovanför lådorna saknas en magnet från stor falldörr, lite slitage och repor någon annanstans men i allmänhet i fast skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 290