ETT MODERNT SCHACKSET FÖR BORDSSKIVA.

4373711. ETT MODERNT SCHACKSET FÖR BORDSSKIVA.

med målade hartsspelstycken, modellerade efter medeltida figurer, otydligt stämplade och daterade 2005, 42cm kvadrat.

Smärre ljusmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ljusmärken.

Antal besök: 334