PETER DAHL. LITOGRAFI, signerad.

4373710. PETER DAHL. LITOGRAFI, signerad.

Bildmått 43 x 30 cm.
Rammått 59 x 45 cm.

Bruksskick. Ej examinerad ur ram.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 43 x 30 cm.
Rammått 59 x 45 cm.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 401