SPELBORD, magony, 1900-tal.

SPELBORD, magony, 1900-tal.
4373646. SPELBORD, magony, 1900-tal.

Mått 89x43,5 cm, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 89x43,5 cm, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 306