OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akryl på duk, signerad.

4373505. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. akryl på duk, signerad.

Expressionistisk porträtt.

Ca 39,5 x 48 cm.

Ytslitage, krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Expressionistisk porträtt.

Ca 39,5 x 48 cm.

Ytslitage, krackelering.

Antal besök: 212