KARMSTOL, Danmark, 1900-takets mitt.

4373475. KARMSTOL, Danmark, 1900-takets mitt.

Stomme i valnöt. Klädd sits. Sitthöjd 40 cm. Rygghöjd 87 cm.

Bruksslitage. märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 235