ALF WESSTRÖM. Olja på duk.

ALF WESSTRÖM. Olja på duk.
4373453. ALF WESSTRÖM. Olja på duk.

Kustbild, 50x73 cm, totalmått 67x92 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
04
Antal besök: 174