SIDOBORD, med intarsia, 18/1900-tal.

4373415. SIDOBORD, med intarsia, 18/1900-tal.

Dia 50 cm, höjd 74 cm.

Slitage, fläckar, sprickor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dia 50 cm, höjd 74 cm.

Antal besök: 255