SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.
4373410. SIDEBOARD, teak, 1950/60-tal.

Höjd: ca 80 cm.
ca 180 x 42 cm.

Bruksslitage. Märken. Skiva något fläckig.
Lådor med smärre fanérskador.
Se foton.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 80 cm.
ca 180 x 42 cm.

Lådor med smärre fanérskador.
Se foton.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 019