MATBORD, med klaffar, teak, omkring 1900-talets mitt.

4373395. MATBORD, med klaffar, teak, omkring 1900-talets mitt.

Höjd: ca 73 cm.
ca 170 x 85 cm.

Bruksslitage. Märken & repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 73 cm.
ca 170 x 85 cm.

Bruksslitage. Märken & repor.

Antal besök: 550