ANTIK RING, 18K guld, Helsingborg 1912.

4373265. ANTIK RING, 18K guld, Helsingborg 1912.

Infattad med karneol. Stämplad Erik Viktor Mandahl, Helsingborg 1912. Ringstrl. ca 20,25 mm. Vikt ca 4,6 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 314