KARMSTOLAR, 6 st, Radius Möbler, 2002.

4373164. KARMSTOLAR, 6 st, Radius Möbler, 2002.

Underrede i kromad metall. Armlän och ryggstöd i trä. Klädd sits. Sitthöjd ca 44 cm. Rygghöjd 77 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 222