SNICKARBÄNK, 1900-tal.

SNICKARBÄNK, 1900-tal.
4373047. SNICKARBÄNK, 1900-tal.

Längd 164 cm. Bredd 44-100 cm. Höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 303