MARIE BECKMAN. Skål, stengods.

4372978. MARIE BECKMAN. Skål, stengods.

Harpälsglasyr.
Signerad MB.
Ca. 25x19,5, höjd 10 cm.

Fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Harpälsglasyr.
Signerad MB.
Ca. 25x19,5, höjd 10 cm.

Fläckar och repor.

Antal besök: 206