KONSOLBORD, rokoko, 1700-tal.

KONSOLBORD, rokoko, 1700-tal.
4372973. KONSOLBORD, rokoko, 1700-tal.

Skuren dekor i form av rocaille, förgylld.
Bredd 94 cm.
Djup 48 cm.
Höjd 85,5 cm.

Renoverad. Åldersrelaterat slitage. Skiva med mindre spricka.

Tema

Art & Antiques sommar

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 94 cm.
Djup 48 cm.
Höjd 85,5 cm.

Tema

Art & Antiques sommar

Antal besök: 1 019