BOKHYLLA. Björk. 1930/40-tal.

BOKHYLLA. Björk. 1930/40-tal.
4372972. BOKHYLLA. Björk. 1930/40-tal.

78x120x28 cm.

Repor, märken, lacken något krackelerad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

78x120x28 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 216