VÄGGUR, diameter 48 cm, 1900-talets första hälft.

4372939. VÄGGUR, diameter 48 cm, 1900-talets första hälft.

Diameter 48 cm.
Senare quartz-urverk.
Proveniens Rydaholms missionskyrka.

Bruksslitage. Ej funktionstestat. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 48 cm.
Senare quartz-urverk.

Antal besök: 191