LAMPKUPOR, 8 st, opalglas, 1900-tal.

4372918. LAMPKUPOR, 8 st, opalglas, 1900-tal.

Åtta stycken lampkupor till skomakarlampor.

Diameter ca 19,5–25 cm. Höjd ca 4–9 cm.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 208