BRÖDSKÄRARE, metall/trä, Raadvad, Danmark.

4372840. BRÖDSKÄRARE, metall/trä, Raadvad, Danmark.

Längd ca 35 cm.

Ytslitage, rost vid muttrar, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 35 cm.

Antal besök: 173