BYRÅ. Omkring 1870, askfanér på furustomme.

437276. BYRÅ. Omkring 1870, askfanér på furustomme.

Mått ca W 89 x D 45,5 x H 78 cm.

1 större bit faner lössnåd. För övrigt måttligt åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

HannoVerum
Antal besök: 1 178