TÅRTLÅDA, TOLEWARE, 1800-TAL.

TÅRTLÅDA, TOLEWARE, 1800-TAL.
4372736. TÅRTLÅDA, TOLEWARE, 1800-TAL.

scharlakansröd inskriven ”Tårta” med bärhandtag i mässing. 35 cm Rd x 16 cm H.

slitage fulländad med åldern. bucklig, repad, sliten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 118