CITY, ARMBANDSUR.

CITY, ARMBANDSUR.
4372677. CITY, ARMBANDSUR.

Manuellt uppdrag. 1950-tal.
Stålboett med vit urtavla.
Diameter 33 mm.
Rostfri flexlänk.

Bruksslitage, glas med repor.
Tillsynes fungerande, men härom lämnas ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!
4372677. CITY, ARMBANDSUR.

Manuellt uppdrag. 1950-tal.
Stålboett med vit urtavla.
Diameter 33 mm.
Rostfri flexlänk.

Bruksslitage, glas med repor.

Antal besök: 457