GLASFÖREMÅL, 2 delar, Bertil Vallien och Ann Wåhlström.

4372641. GLASFÖREMÅL, 2 delar, Bertil Vallien och Ann Wåhlström.

Skulptur med vriden topp, Ann Wåhlstöm, signerad, höjd ca 10 cm.
Obekt X mått höj ca 1,5 cm, ca 6 x 6 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Adress

Malmgatan 5
602 23 Norrköping
Sverige

Placering
M: 3
Antal besök: 156