PERUKSTOCK. 1900-tal, figurscen.

4372636. PERUKSTOCK. 1900-tal, figurscen.

Höjd ca 28 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, produktionsdefekt/skada i ett av de högre hålen vid trädstammen i motivet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.

Antal besök: 259