Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OSKAR NIELSSON. Gåramålning. Sparreholm. Olja på pannå. Signerad O Nielsson.
43725. OSKAR NIELSSON. Gåramålning. Sparreholm. Olja på pannå. Signerad O Nielsson.
50x73 cm.
Något smutsig.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x73 cm.
Något smutsig.
Garpenhus Auktioner
762