OSKAR NIELSSON. Gåramålning. Sparreholm. Olja på pannå. Signerad O Nielsson.

43725. OSKAR NIELSSON. Gåramålning. Sparreholm. Olja på pannå. Signerad O Nielsson.

50x73 cm.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x73 cm.

Något smutsig.

Antal besök: 950