KÄTIE NILSSON. Figur, etsning, signerad.

4372327. KÄTIE NILSSON. Figur, etsning, signerad.

Ramstorlek 35 x 28 cm, 2/20.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 35 x 28 cm, 2/20.

Antal besök: 149