RAMÓN BOTER. Landskap.

RAMÓN BOTER. Landskap.
4372296. RAMÓN BOTER. Landskap.

Olja på brädor.
Signerad.
22x27 cm.

I gott skick. Träram i gjuten och förgylld stuckatur, med små brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på brädor.
Signerad.
22x27 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 247